Delitalia je distribučná spoločnosť talianskych potravín pre reštaurácie, pizzerie, hotely, cateringové spoločnosti a ďalších profesionálov pôsobiacich v oblasti gastronómie.

Náš príbeh sa začal písať v roku 2009, keď sa majitelia firmy rozhodli rozvíjať taliansku gastronomickú kultúru na Slovensku. Vďaka 20 ročným skúsenostiam v potravinárskom priemysle nadobudnutých v zahraničí, sme sa naučili selektovať dodávateľských partnerov a dnes spolupracujeme len s tými najlepšími. 

Motiváciou k vytvoreniu firmy špecializujúcej sa na distribúciu kvalitných produktov bola túžba propagovať taliansku kuchyňu, ktorá je bohatá, zdravá, plná farieb a chutí. Inými slovami, naším cieľom je podeliť sa so zákazníkmi o naše skúsenosti s talianskymi chuťami, vkusom a štýlom.

Pôvodne bola distribúcia výrobkov orientovaná len na Stredné Slovensko, no postupom času sme nadväzovali kontakty aj v iných regiónoch a veľmi rýchlo padlo rozhodnutie vypracovať obchodnú politiku pre celé Slovensko.

V súčasnosti je v našom tíme 17 ľudí a náš sortiment pozostáva z viac ako 700 chladených a suchých produktov, starostlivo vybraných v súlade s požiadavkami našich zákazníkov.

Úcta k hodnotám je jednou z našich priorít a rast našich aktivít nás povzbudzuje k tomu, aby sme čím ďalej, tým kvalitnejšie uspokojovali našich súčasných aj budúcich zákazníkov.

Tím našich obchodných zástupcov je Vám kedykoľvek k dispozícii. Môžete si byť istí, že sa stretneme s prvotriednym prístupom a ponukou najkvalitnejších produktov za najlepšie ceny.

Poslaním našej firmy je podnecovať rozvoj gastronómie v duchu talianskej tradície.